נתב ראוטר HUAWEI WiFi AX3 WiFi 6+

* התמונות להמחשה בלבד
כמות הזמנות: 100
משלוח מחו"ל לישראל
פריסה לתשלומים (כולל משלוח)
החל מ- 100₪: עד 3 תשלומים
החל מ- 300₪: עד 5 תשלומים
החל מ- 600₪: עד 12 תשלומים
רכישה מאובטחת
פריסה לתשלומים
משלוח מהיר

חוות דעת של הגולשים שלנו

חוות דעת על נתב ראוטר HUAWEI WiFi AX3 WiFi 6+

ד.ד
31/08/2020
ראוטר מצויין, קולט למרחקים גדולים מאוד ושומר על מהירות גבוהה.
קצת באסה שממשק ההגדרות בסינית אבל התרגום של הדפדפן פותר את זה די בקלות.

תיאור המוצר

ראוטר Wi-Fi 6 מהפכני ומהיר. מסוגל לשרת המון מכשירים בו זמנית במהירות יוצאת דופן ותומך בהתחברות קלה ופשוטה!

1. הצטרף לעידן ה- Wi-Fi 6 החדש והעדכני!

Wi-Fi 5 הוא הסטנדרט המשמש את מרבית המכשירים כיום, בעוד ש- Wi-Fi 6 (802.11ax) הוא התקן החדש שנכנס בהדרגה למכשירים חכמים בשנים האחרונות. ל-Wi-Fi 6 יש מספר שיפורים לעומת Wi-Fi 5 כדי להתמודד עם הדרישה הגוברת לאינטרנט אלחוטי מהיר ויעיל יותר.

2. האץ טלפונים HUAWEI Wi-Fi 6 מופעלים עם HUAWEI Wi-Fi 6 Plus.

טלפוני HUAWEI המותאמים ל- AX3 ו- Wi-Fi 6 הם הצוות המושלם מכיוון ששניהם מצוידים בערכת שבבי ה- Wi-Fi המותאמת אישית של HUAWEI, התומכים ברוחב פס תדרים של 160 מגה הרץ. זה מהווה את הבסיס להתאמה של השבבים, ומביא למהירות ויעילות אופטימליים. המשמעות היא שהטלפון יקבל קליטה טובה יותר של אות ה- Wi-Fi גם בעת התחברות ממקום רחוק מהראוטר. האות יכול לעבור דרך קיר אחד נוסף עם HUAWEI Wi-Fi 6 Plus.

3. המהירות היא מעבר למה שניתן לדמיין.

תוכל להתרשם מהמהירות המדהימה שמספק AX3. הודות לרוחב הפס של תדרים 1024-QAM ולרוחב 160 מגה הרץ, המהירות שלו יכולה להגיע עד 3000 מגה לשניות (574 מגה לשניות ברצועת 2.4 ג'יגה הרץ ו -2402 מגהביט לשנייה ברצועת 5 גיגה הרץ). מעבד ה- Gigahome בעל ארבע ליבות מאפשר ל- AX3 להאיץ בצורה הטובה ביותר את הביצועים. תיהנו מסטרימינג ומשחקים ברשת כמו שמעולם לא נהנתם.

4. חיבורים מרובים. חיבורים חלקים.

בניגוד לנתבים רגילים, אתה יכול לחבר מספר רב של מכשירים ל- AX3 ביעילות רבה יותר. הוא תומך בטכנולוגיית OFDMA מרובת משתמשים, הוא מסוגל לשלוח נתונים למספר מכשירים בו זמנית (מקסימום 4 מכשירים ב- 2.4 GHz, מקסימום 16 מכשירים ב- 5 GHz). מעבד ה- Gigahome בעל ארבע ליבות בעל עוצמה גבוהה מבטיח גם הפעלה חלקה של המעבד. בנוסף, הוא מסוגל לחבר עד 128 מכשירים בסך הכל. לא משנה כמה השטח שמכסה הראוטר צפוף, הוא ישרת משתמשים ומכשירים שונים במהירות.

5. רוחב פס גדול יותר של 160 מגה הרץ.

מכיוון ש- AX3 תומך ב -160 מגה-הרץ, כאשר מחברים AX3 למכשירים התומכים ב -160 מגה-הרץ, כמו טלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים ניידים מובילים של HUAWEI Wi-Fi 5, ה- HUAWEI, מהירות האינטרנט תעלה ב -60% ויותר. זה מציע לך חוויה חסרת תקדים במכשירים ניידים.

6. אות חזק יותר עם מגברי כוח מרובעים.

מטפל בקלות באזורים מתים של Wi-Fi, מגביר את החיבורים החלשים ומגביר את הכיסוי האלחוטי עם 4 מגברי כוח עצמאיים (2 מגברים ל -2.4 GHz ו -2 מגברים ל -5 GHz). זה נכון גם למכשירי Wi-Fi 5 וגם על Wi-Fi 6.

7. חיבור ללא מאמץ, חוויה מהפכנית.

שיתוף Huawei מאפשר לך לחבר את AX3 לטלפון החכם שלך בלחיצה פשוטה. בין אם עושים מסיבה בבית ובין אם חוגגים אצל חברים, הנתב הזה יזכור את הסיסמה עבורך וייתן לאורחים שאתה סומך עליהם להתחבר אליה בקלות.

8. הגן על הרשת שלך באמצעות Huawei HomeSec ™.

מופעל על ידי TEE (סביבת ביצוע מהימנה) ומיקרו-קרנל, AX3 מציע אזור מאובטח בתוך המעבד הראשי שלו, בו משתמשים בתוכנה וגם בחומרה להגנה על הנתונים. זה גם מוסמך CC EAL5, כלומר זה יכול לפעול בבטחה בסביבה מסחרית, ומציע אבטחה רבה למכשירים שלך.

 

מחיר נתב ראוטר HUAWEI WiFi AX3 WiFi 6+

מחיר המוצר נתב ראוטר HUAWEI WiFi AX3 WiFi 6+ כרגע הוא 423.00 ₪ - 557.00 ₪ כתלות בוריאציה שבוחרים וניתן להזמינו בקלות באתר Pipo. באתר פיפו ניתן לפרוס את החיוב לתשלומים וגם לשלם באמצעות אפליקצית ביט.
4 הוסיפו את זה לעגלה